پرسش های متداول

اپلیکیشن فارکیدز برای ارتباط بین کودکان ایرانی خارج کشور و پدربزرگ/مادربزرگ یا خانواده درجه دوم در ایران طراحی شده است. در این اپلیکیشن، کودکان ایرانی خارج کشور می توانند تماس تصویری با پدربزرگ/مادربزرگ خود برقرار کنند و همزمان فعالیتهای جذاب آنلاین مانند کتابخوانی و نقاشی و بازی آنلاین داشته باشند. برای این منظور، شما باید هزینه ماهانه استفاده از خدمات فارکیدز را پرداخت کنید و سپس پدربزرگ/مادربزرگ و عزیزانی که میخواهید با فرزند شما بصورت آنلاین در ارتباط باشند را به لیست دوستان خود در اپلیکیشن اضافه کنید

برای نصب و استفاده از فارکیدز شما می توانید بصورت رایگان ثبت نام کنید و استفاده کنید. اما در نسخه رایگان فارکیدز، همه امکانات و بخش های اپلیکیشن قابل دسترسی نیست و برای استفاده از همه کتابها و بخشهای فارکیدز باید هزینه ماهانه استفاده از خدمات پرداخت شود.

بله. به غیر از اپلیکیشن فارکیدز که راه ارتباطی بین کودکان ایرانی خارج کشور و پدربزرگ/مادربزرگ ها در ایران است، فارکیدز بخش مدرسه آنلاین هم برای کودکان ایرانی خارج کشور هم دارد که در حوزه های مختلف مانند آموزش زبان فارسی، کلاسهای هنر و خلاقیت، چرتکه، کدنویسی و … متناسب با نیازهای کودکان دوزبانه توسط مدرسین با تجربه کلاسهای آنلاین برگزار می کند. برای ثبت نام و اطلاع از دوره ها می توانید به بخش مدرسه آنلاین فارکیدز به نشانی زیر مراجعه کنید:

https://school.far-kids.com

اپلیکیشن فارکیدز برای استفاده از مبایل طراحی شده است و برای دستگاههای با سیستم عامل اندروید و iOS سازگار هستند.

فارکیدز یک شرکت ثبت شده در اروپا می باشد و همه پرداختها برای استفاده از خدمات فارکیدز با تمامی کردیت کارت های بین المللی امکانپذیر است که پرداختها روی درگاه امن پی پال صورت می گیرد.