فارکیدز چگونه کار میکند؟

فارکیدز با هدف حفظ زبان فارسی برای کودکان ایرانی خارج کشور به وجود آمده است. در حال حاضر فارکیدز دارای ۲ بخش جداگانه است که به ارائه خدمات به کودکان ایرانی خارج کشور می پردازد:

۱: در اپلیکیشن فارکیدز، کودکان ایرانی خارج کشور می توانند بصورت آنلاین، همزمان با ارتباط تصویری با پدربزرگ/مادربزرگ و سایر اعضای فامیل در ایران، فعالیتهای جذاب مانند کتابخوانی، نقاشی و بازی های آنلاین داشته باشند.


۲: در مدرسه آنلاین فارکیدز، کودکان ایرانی خارج کشور می توانند در درسهای آنلاین در حوزه های آموزش زبان فارسی، دوره های آموزشی هنر و خلاقیت، چرتکه، دوره های کد نویسی، آموزشهای زبان های خارجی که توسط مدرسین متخصص ایرانی برگزار می شود بصورت آنلاین شرکت کنند.

آموزش و سرگرمی به زبان مادری

کتابخوانی، بازی، نقاشی به همراه تماس تصویری کودکان ایرانی خارج کشور با پدربزرگ/مادربزرگ در ایران

فارکیدز را نصب کنید

هدف فارکیدز


هدف فارکیدز این است تا کودکان ایرانی خارج کشور بتوانند هم به آموزش ها و محتواهای جذاب به زبان مادری خود دسترسی داشته باشند، هم بتوانند رابطه عاطفی خود را با پدربزرگ، مادربزرگ و خانواده درجه دوم خود در ایران حفظ و گسترش دهند. در این راستا در فارکیدز ۲ بخش و محصول کلی طراحی اجرا گردیده است. در اپلیکیشن فارکیدز، کودکان ایرانی خارج کشور میتوانند با پدربزرگ/مادربزرگ و سایر اعضای درجه دوم خانواده خود در ایران بصورت تصویری ارتباط داشته باشند و بصورت مشارکتی به فعالیتهای آنلاین جذاب مانند کتابخوانی، نقاشی و بازیهای آنلاین بپردازند. همچنین در مدرسه آنلاین فارکیدز، کودکان ایرانی خارج کشور میتوانند در دوره های آموزشی که بصورت حرفه ای برای آنها طراحی شده است، به آموزش در حوزه های مختلف و به زبان فارسی دسترسی داشته باشند.